GALADEGUSTACE PRAGUE WINE TROPHY

Galadegustace celorepublikové soutěže vín PRAGUE WINE TROPHY 2017 se konala včera 25.1.2018 v hotelu Jalta na Václavském naměstí, kde nás reprezentoval náš skvělý obchodní zástupce pan Josef Uhlík. Naše vinařství v této soutěži získalo DVĚ ZLATÉ MEDAILE a to za vína:

Pálava 2016 pozdní sběr 

Pálava 2015 výběr z hroznů

PWT2

 

VESELÉ VÁNOCE!

DĚKUJEME VÁM ZA PROJEVENOU DŮVĚRU V UPLYNULÉM ROCE, PŘEJEME PŘÍJEMNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A AŤ JE TEN NASTÁVAJÍCÍ ROK PLNÝ ZDRAVÍ, OPTIMISMU, RADOSTI, OSOBNÍCH I PRACOVNÍCH ÚSPĚCHŮ A HLAVNĚ DOBRÉHO VÍNA!!

PF 2018

MLADÁ VÍNA 2017

MLADÉ VÍNO 2017

Mladá vína jsou první předzvěstí celého ročníku. Letošní zima a mráz si s vinohrady ošklivě pohráli, hodně úrody pomrzlo, ale naštěstí to na kvalitě vína nijak neubralo, ba naopak! Hrozny jsou o to víc bohatší, vyzrálejší, zdravější, ale hlavně vzácnější. Naše mladá vína tak budou jiskrná, svěží a ovocitá. Zrála sice pouhých pár týdnů, ale i za tuto dobu už stačila získat svůj osobitý charakter.

Na rozdíl od vín svatomartinských nemusí být tato vína jen striktně suchá, ale lze si tady pohrát s cukrem, který byl hroznům od sluníčka dopřán a budou tak v nabídce i vína polosuchá.

V tuhle chvíli se pracuje ještě na jejich finální úpravě a tvorbě nových etiket, ale budeme se snažit, aby koncem října už byla tato vína připravena k distribuci.

Věříme, že se vám naše nová nabídka bude líbit a budete se společně s námi těšit na nová mladá vína, která budou splňovat, co se od nich očekává - mají rozradostnit, osvěžit, a naladit na přicházející ročník.